Vita Dent - Dentysta - Ostrów Mazowiecka

NASZAOFERTA

View more

PROTETYKA

View more

USŁUGI

 

W naszej poradni przywracamy pacjentom piękny uśmiech , który jest wizytówką każdego z nas i oznaką zdrowia .
Atrakcyjny wygląd pomaga osiągać sukcesy, zapewnia nam dobre samopoczucie ale przede wszystkim przyczynia się do utrzymania zdrowia jamy ustnej oraz innych narządów np: serca, nerek, stawów, narządu wzroku.


tooth 2414909 1920

Aby uzyskać efekt leczniczy zaczynamy od PROFILAKTYKI ( czyszczenie , lakierowanie i lakowanie zębów )
Bardzo często wykonujemy zabiegi z zakresu STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ, by jak najdłużej pacjenci mogli użytkować własne uzębienie.

 

 

Czasami w wskazana jest korekta ORTODONTYCZNA. Wady w zakresie nieprawidłowego ustawienia zębów w łukach zębowych możemy korygować metodą nakładek Clear - Alinger niewidocznych dla otoczenia, zapewniających łatwe utrzymanie higieny i szybkie efekty leczenia.

ortodoncja www

Nakładki Clear AlingerFotolia 189595188 XS

 

W przypadku utraty własnych zębów dysponujemy szerokim zakresem leczenia PROTETYCZNEGO oraz CHIRURGIĄ.
Dzięki zastosowaniu małoinwazyjnych miniimplantów, które umieszczamy w miejscu utraconego zęba, nasi pacjenci wychodzą z gabinetu z odbudowanym zębem na tej samej wizycie bez bólu i bez szlifowania sąsiednich zdrowych zębów. Metoda ta stosowana w naszej poradni pozwala szybko odzyskać piękny uśmiech. System miniimplantów stosujemy również w celu ustabilizowania protez całkowitych w przypadkach zanikłych tkanek jamy ustnej. Nasi pacjenci po zabiegu wszczepienia implantów z zatrzaskami mocowanymi w protezie uzyskują pełen komfort poprzez poprawę ich utrzymania.